Į pradžią

TKKF kviečia į filmą „Susitikimas“ Kaune ir Kauno rajone

repository_misc/news//mfile_460
2018-07-17

Tarptautinio Kauno kino festivalio (TKKF) kino klubas kviečia į antrąją filmo peržiūrą – švedų režisierės Annos Odell filmą ,,Susitikimas“ (2013), kuris  2014 m. buvo išrinktas Tarptautinio Kauno kino festivalio publikos favoritu.

Tarptautinio Kauno kino festivalio (TKKF) kino klubas kviečia į antrąją filmo peržiūrą – švedų režisierės Annos Odell filmą ,,Susitikimas“ (2013), kuris  2014 m. buvo išrinktas Tarptautinio Kauno kino festivalio publikos favoritu.

Vienos įdomiausių Švedijos šiuolaikinio meno režisierių kūrinys originaliai ir su šiaurietišku sąmoju nagrinėja patyčių mokykloje temą. Žymi menininkė nebuvo pakviesta į buvusių klasės draugų susitikimą po 20 mokyklos baigimo metų. Tačiau Odell čia atvyksta nelaukta ir tai  yra tik dalis jos intriguojančio eksperimento, tyrinėjančio visuomenę.

Režisierė: Anna Odell. Švedija, 2013 m., drama - dokumentika, 89 min., švedų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, N-13, trukmė 90 min.

2013 m. režisierė itin sėkmingai debiutavo pirmuoju ilgametražiu filmu „Susitikimas“, tapusiu sensacija ne tik Švedijoje, bet ir visoje Europoje. Nekantriai laukiama, kada 2018 m. pabaigoje pasirodys antras režisierės ilgametražis filmas, originaliai nagrinėjantis vyriškumo ir moteriškumo temas.

Kauniečiai į filmą kviečiami liepos 26 d. 19 val. Kauno kultūros centre ,,Tautos namai“ (Kęstučio g. 1). Filmą „Susitikimas“ pristatys psichologė, analitinės terapijos praktikė, suaugusiųjų ir vaikų terapijos specialistė Lina Bliūdžienė.TKKF kino klubo viešnia mokosi analitinę psichoterapiją Lietuvos analitinės psichologijos asociacijoje, dirba psichologe ir kūrybininke pradinėje mokykloje, rengia seminarus, rašo knygą, šoka baletą, gilina žinias judesio seminaruose, biblioterapijos, pasakų terapijos, smėlio ir dailės terapijos srityse.

Bilietus į „Tautos namuose“ vyksiantį seansą galima įsigyti TIKETA (kasose ir internetu, taikomas papildomas aptarnavimo mokestis) arba renginio vietoje 1 val. iki filmo seanso pradžios. Bilieto kaina 4 eur. Senjorams, moksleiviams, studentams, žmonėms su negalia, pateikus statusą įrodantį pažymėjimą – 3 eur.

TKKF kino klubo renginius remia Lietuvos kino centras. Partneriai: Kauno kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto Didžiojo universitetas, „Kauno diena“.

Susitikti geram filmui kviečiame ir Kauno rajono gyventojus – filmas „Susitikimas“ tęs TKKF kino edukacijos įvairuose Kauno rajono miesteliuose veiklas. Filmo seansai yra antroji projekto „Moksleivių ugdymo programa „Susitikimas“ dalis. Pirmoji startavo birželio mėnesį, organizuojant režisierės Giedrės Beinoriūtės dokumentinio filmo „Pokalbiai rimtomis temomis“ (2012 m.) peržiūras ir diskusijas su jaunimo psichologėmis.

Nemokamų filmo ,,Susitikimas“ seansų kalendorius Kauno rajone:

Liepos 19 d. 20:00 – Raudondvario kultūros centras (Instituto g. 1A, Raudondvaris, Kauno r.)

Rugpjūčio 2 d. 19:00 – Zapyškio laisvalaikio salė (Šviesos g. 18, Zapyškis, Kauno r.)

Rugpjūčio 3 d. 19:00 – Linksmakalnio laisvalaikio salė (Liepų g. 7, Linksmakalnis, Kauno r.)

Rugpjūčio 8 d. 19:00 – Garliavos sporto ir kultūros centras (Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno r.)

Rugpjūčio 9 d. 19:00 – Ramučių kultūros centro Neveronių laisvalaikio salė (Kertupio g. 18, Neveronys, Kauno r.)

Rugpjūčio 14 d. 20:00 – Ramučių kultūros centro Voškonių laisvalaikio salė (Taikos g. 3, Voškoniai, Kauno r.)

Rugsėjo 13 d. 18:30 – Samylų kultūros centro Rokų laisvalaikio salė (Nemuno g. 14, Rokai, Kauno raj.)

Spalio 24 d. 18:00 – Domeikavos gimnazijos priestatas (Bažnyčios g. 3, Domeikava, Kauno raj.)

Atnaujinamą renginio informaciją galite sekti TKKF Facebook paskyroje.

Daugiau informacijos www.kinofestivalis.lt