Į pradžią

Kino klube kartojama žiūrovų pamilta juosta „Turbūt tai rojus“

repository_misc/news//mfile_526
2019-11-05

Geros naujienos nespėjusiems išvysti žiūrovų pamiltos juostos „Turbūt tai rojus“ - Kauno kino festivalį atidaręs filmas bus kartojamas kino klube. Ketvirtadienį, lapkričio 7 d. 19 val., prie ekranų Kauniečius nuotaikinga satyra kvies Kauno kultūros centre.

Elia Suleimano filmas „Turbūt tai rojus“ - autobiografinis režisieriaus kūrinys, kuriame Vakarų pasaulį Suleimanas vaizduoja taip, kaip jį mato iš Palestinos kilusio žmogaus akimis. „Turbūt tai rojus“ pasakoja apie palestiniečio keliones ir suteikia progą pasijuokti iš Vakaruose įsigalėjusių gyvenimo standartų. Tai filmas, pasakojantis apie Palestinos gyventojų benamystę ir pasimetimą, bet tai darantis neįprasta šioms temoms komedijos forma. 

Filmo apdovanojimų sąrašas – įspūdingas.„Turbūt tai rojus“ buvo apdovanotas Kanų kino festivalyje, kuriame sulaukė specialaus Kanų festivalio žiuri paminėjimo. Taip pat, Palestinoje filmas buvo paskelbtas oficialiu šalies kandidatu „Oskaro“ apdovanojimui. Tarptautinės kino kritikų federacija (FIPRESCI) šiais metais Suleimano filmą paskelbė geriausiu metų filmu. „Turbūt tai rojus“ iki šiol pristatomas didžiausiuose pasaulio kino festivaliuose, o Kauno kino festivalio metu jį išvys ir Lietuvos auditorija. 

Elia Suleiman yra iš Palestinos kilęs režisierius, garsus kartokomis komedijomis apie Palestinos situaciją, kurias kritikai lygina su Busterio Keatono ir Jacques‘o Tati filmais. Žinomiausias režisieriaus filmas – „Dieviškas įsikišimas“, 2002 metais Kanuose pelnęs žiuri prizą. „Turbūt tai rojus“ yra filmas su kuriuo Suleimanas į didžiuosius kino ekranus grįžta po dešimties metų tylos bei apmąstymų.


KADA? 2019 m. lapkričio 7 d. 19:00 val.
KUR? Kauno kultūros centre, Kęstučio g. 1, Kaunas
Bilieto kaina – 4 Eur.
Moksleiviams, studentams, senjorams (pateikus lengvatą įrodantį dokumentą) – 3 Eur. Neįgaliesiems, ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai (vietų skaičius ribotas).
Bilietus įsigyti galima Kauno kultūros centro foje (Kęstučio g. 1) 1 val. prieš seansą ir TIKETA platinimo taškuose