Į pradžią

Žiūroviškiausias Tarptautinio Kauno kino festivalio filmas – drama „Monos“

repository_misc/news//mfile_522
2019-10-09

Sundance kino festivalyje žiuri prizu apdovanotas bei Kolumbiją 92-uose Akademijos apdovanojimuose atstovausiantis Kolumbijos ir Ekvadoro režisieriaus Alenjandro Landeso filmas „Monos“ (angl. „Monos“) nepaliko abejingų ir Lietuvos kino gerbėjų – Lotynų Amerikos peizaže į nepaprastą kelionę pakvietusi drama tapo žiūroviškiausiu Tarptautinio Kauno kino festivalio filmu.

Kolumbijos ir Ekvadoro kino režisieriaus, prodiuserio, žurnalisto ir scenarijaus autoriaus Alejandro Landeso juosta, kurioje atskleidžiami kulto galia ir beprotybe užvaldyti paauglių karių protai, dažnai lyginama su legendiniais filmais, tokiais kaip „Apokalipsė dabar“ ir „Musių valdovas“. 

„Monos“ pasakoja apie atokioje Lotynų Amerikos kalnų vietovėje įsikūrusius paauglių kareivius, žinomus slapyvardžiais Rembo, Smurfas, Vilkas, kurie kasdien treniruojasi ir prižiūri belaisvę bei karvę. Jie priklauso keistai jėgai, kuri vadinama „Organizacija“. Po pasalos paaugliai turi slėptis džiunglėse. Kas atsitiks jiems ir misijai?

Juostą dar gali spėti pamatyti Ukmergės, Klaipėdos ir Šiaulių žiūrovai – spalio 11 d., penktadienį, 17.30 val. „Monos“ bus rodomos Ukmergės kultūros centre, 20.00 val. Klaipėdos kultūros fabrike, Kino salėje „ArleKinas“, o spalio 12 d., šeštadienį, 17.00 val. filmas atkeliaus į Šiaulių Fotografijos muziejų.

Daugiau informacijos festivalio tinklapyje kinofestivalis.lt ir „Facebook“ paskyroje.