Į pradžią

Rugsėjo 26 d. festivalyje vyko akademiniai kino renginiai

repository_misc/news//mfile_483
2018-09-26

Rugsėjo 26 d. Kaune vyko tarptautinis kinotyros simpoziumas „Kino festivalis ir viešoji erdvė“, kuriame pranešimus skaitė kinotyros ekspertai iš Lietuvos ir užsienio universitetų. Dar vienas renginys vyko Kauno menininkų namuose: festivalis kvietė į susitikimą su menininku, režisieriumi Louisu Hendersonu.
Dalinamės renginių nuotraukų galerija.

VDU didžiojoje auloje, vyko tarptautinis kinotyros simpoziumas „Kino festivalis ir viešoji erdvė“. Šio renginio tikslas buvo aptarti kino festivalio kaip kultūros reiškinio sampratas ir galimybes bei kino festivalių tyrimų reikšmę kinotyros ir kitų disciplinų kontekstuose.

Simpoziumo pranešėjai: 
Dr. Masha Salazkina (Concordia universitetas, Kanada), 
Dr. Alice O. Lovejoy (Minnesotos universitetas), 
Jason Fox (Princeton universitetas), 
Barbara Wurm (kuratorė ir tyrėja, programos sudarytoja kino festivalyje goEast , dokumentinių ir animacinių filmų festivalio Dok Leipzig patarėja), 
Prof. Dr. Gintautas Mažeikis (Vytauto Didžiojo universitetas).

Simpoziumą organizavo Tarptautinis Kauno kino festivalis.

Partneriai ir rėmėjai: Konkordijos universitetas (Kanada), Vytauto Didžiojo universitetas, JAV ambasada Lietuvoje
Kanados ambasada Lietuvoje,„Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuras Lietuvoje, Europos Sąjungos programa „Kūrybiška Europa“.

SIMPOZIUMO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Kauno menininkų namuose vyko susitikimas su menininku, režisieriumi Louisu Hendersonu. Renginio metu jis skaitė paskaitą „Kolektyvinė improvizacija kaip tyrimo strategija“ (Collecitive Improvisation as Research Strategy). Paskaitos metu buvo rodomas jo ir menininkės, režisierės Filipos César filmas „Saulės akmuo“.

Renginys yra tarptautinio bendradarbiavimo projekto „On & For Production and Distribution“ (On & For) dalis. Projektas skirtas menininkams, režisieriams, prodiuseriams, platintojams, galerijų, muziejų, kino bei meno paramos fondų, nacionalinių kino centrų atstovams, meno ir kino kuratoriams, studentams bei plačiajai auditorijai.

Daugiau informacijos apie projektą: https://onandfor.eu/

Projektą remia Europos Sąjungos programa „Kūrybiška Europa“

SUSITIKIMO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Nuotraukų autorius Vytautas Paplauskas