Į pradžią

Pirmadienis su Kauno kino festivalio filmais!

repository_misc/news//mfile_479
2018-09-23

Ne kiekviena savaitė prasideda kino festivaliu, bet jei prasideda – tai filosofiškai, įkvepiančiai ir su kino meistru Jean Luc Godard’u priešaky. Skaitykite, ką rodome!

18.00 val. KC „Tautos namai“ du filmai apeliuojantys į mūsų sąmonę:  „Informacijos laukas“ (Rež. Alex Anikina), kur praeitis įsiveržia į dabartį, sulaužydama linijinio laiko iliuziją. Didžioji istorija ir mažieji pasakojimai susipina kamerinių režisierės vaikystės namų erdvėse Rusijoje.

„Kambarys su vaizdu į kokosų palmes“(rež. Tulapop Saenjaroen). Pamatęs tik estetizuotą ir griežtai reglamentuotą sąlyginai interaktyvų miesto pristatymą, turistas nusprendžia imtis tyrinėti erdvės anapus skaitmeninio fasado.

Tuo pačiu metu, 18.00 val.  kino teatre Cinamon, legendinio režisieriaus Jean Luc Godard’o naujausias filmas „Vaizdų knyga“. Spalvotų ir nespalvotų sapnų metrikos kino genijaus akimis.

19.30 val. KC „Tautos namai“,  dokumentinis  filmas „Ursulos K. Le Guin pasauliai“ (rež. Arwen Curry) apie legendinę mokslinės fantastikos literatūros rašytoją Ursulą K. Le Guin. Tikras įkvėpimas imtis rašytojo plunksnos.

Gražios savaitės! 

Daugiau informacijos apie filmus www.kinofestivalis.lt