Į pradžią

Paskutinis festivalio penktadienis ir...

repository_misc/news//mfile_487
2018-09-28

Ir kviečiame į kiną įvairiose Kauno vietose. Dramos scenoje ir gyvenime festivalio atidarymo filme „Madlenos Madlena“, šilumos gūsis iš Brazilijos filme „Mylimiausias“, iš San Sebastiano festivalio atvykęs dar premjera kvepiantis filmas „Vizija“ bei turkiškas trileris, kad penktadienį nesudėtumėte bluosto. Nepramiegokite, iki festivalio pabaigos Kaune liko tik 3 dienos ir daug daug gerų filmų!

18 val. KKC „Romuva” filmas „Mylimiausias“ (rež. Gustavo Pizzi). Prisiminti ir save – to mokosi keturių sūnų mama Irena, sužinojusi, kad vyriausiąjį turės iš savo glėbio į didelį pasaulį paleisti kur kas anksčiau, nei norėtų.

20:00 val. KKC,,Romuva“  vakaras tęsiasi teatrališkai.  Filme „Madlenos Madlena“ (rež. Josephine Decker) paauglė Madlena pradeda dirbti prestižinėje teatro trupėje. Netrukus viskas jos gyvenime susipina: trapi riba tarp Madlenos kuriamo vaidmens ir Madlenos – paauglės išnyksta. Šis filmas dėl kino kalbos ir pasakojimo inovatyvumo buvo pasirinktas TKKF 2018 atidarymo filmu.

18: 00 val. KC „Cinamon“ (PLC, MEGA) naujausiais žymios japonų režisierės Naomi Kawase filmas „Vizija“ su mylima aktore Juliette Binoche. Į mišką Japonijoje atvyksta prancūzė eseistė, siekianti išvysti paslaptingą, kartą per tūkstantmetį sužaliuojantį gydomųjų savybių turintį augalą.

Po „Vizijos“, iš Japonijos persikelsime į  Turkiją: 20:00 val. KC ,,Cinamon“ (PLC, MEGA) prasideda  režisierės Ceylan Özgün Özcelik psichologinis trileris „Įsiplieskimas“. Kaip suprasti, kas tikra ir kas – ne, pasaulyje, kuriame verta suabejoti net asmeninių atsiminimų tikrumu?

Daugiau informacijos apie filmus www.kinofestivalis.lt