Į pradžią
 • Trečiadienį festivalyje dar daugiau filmų ir renginių
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo, dar viena diena kupina rudens, sklidina kino. Šiandien mintis užvaldys kinotyros simpoziumas, šurmulinga Godard‘o „Vaizdų knyga“, įspūdžiai iš pabėgėlių stovyklų Berlyne ir Palestinoje. Širdį užplūs „Prieš parskrendant į Žemę“ gerumas, Emos Goldman ryžtas, trumpametražių filmų pranašystės ir poezija. Prisijungsi?
 • Kauno kino festivalyje – viešoji kinematografinė erdvė
  2018-09-25
  Kaune įsibėgėjo Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jo programoje ne tik 53 dokumentiniai ir vaidybiniai filmai, tačiau ir kiti svarbūs kino renginiai. Kiečiame dalyvauti!
 • Antradienį Tarptautiniame Kauno kino festivalyje
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo - šiandien TKKF susitikimas su menininku, režisieriumi Deimantu Narkevičiumi, kelionė po egzotišką Jamaiką, turkiško kino įsiplieskimai, trumpametražių filmų godos ir kiti atradimai atidžiam žiūrovui.
 • Pirmadienis su Kauno kino festivalio filmais!
  2018-09-23
  Ne kiekviena savaitė prasideda kino festivaliu, bet jei prasideda – tai filosofiškai, įkvepiančiai ir su kino meistru Jean Luc Godard’u priešaky. Skaitykite, ką rodome!
 • Rugsėjo 23 d., sekmadienį, Kauno kino festivalis rodo
  2018-09-23
  Šiandien festivalyje svečiuojasi šiuolaikinė Hičkoko „Svaigulio“ versija, anarchistė Ema Goldman, palestinietiškas humoras, kelionė po Jamaiką, Hario Poterio prodiuserių filmas, trumpametražės vizijos ir kiti kinematografiniai atradimai turiningam sekmadieniui.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »