Į pradžią
 • Skelbiamas 12-ojo Kauno kino festivalio atidarymo filmas
  2019-09-05
  Kauno kino festivalio atidaryme išvysime Kanuose apdovanotą filmą „Turbūt tai rojus“.

  Tarptautinis Kauno kino festivalis rugsėjo 26 d. – spalio 6 d. dvyliktą kartą grįžta su kruopščiai atrinkta programa, kurioje šįmet kaip niekad gausu tarptautinės kino bendruomenės pripažintų filmų. Festivalio atidarymas Kaune įvyks rugsėjo 26 d. 19 val. Kauno kultūros centre.
 • TKKF Kino klubas kviečia į nemokamą kino seansą
  2019-07-29
  Tarptautinis Kauno kino festivalis paskutinį vasaros mėnesį, rugpjūčio 1 d., pradeda naująjį Kino klubo sezoną ir kviečia į nemokamą lenkų režisierių Joannos Kos-Krauze ir Krzysztofo Krauze vaidybinį filmą „Papuša“.
 • In memoriam Jonui Mekui
  2019-01-24
  Sausio 23-sios rytą mus paliko Jonas Mekas - vienas garsiausių iš Lietuvos kilusių menininkų. Kauno kino festivalis reiškia pagarbą šio kūrėjo atminimui.

  Už Lietuvos ribų garsus kaip avangardinio kino tėvas, Jonas Mekas tėvynainiams pirmiausia žinomas kaip poetas bei mąstytojas. Lig paskutinių dienų kurti nesustojęs Jonas Mekas išėjo palikes gilų įspaudą tautiečių širdyse bei kino istorijoje.  Šis Lietuvos išeivis buvo ne tik daugelio plačiai žinomų XX a. menininkų bendražygis, bet jų įkvėpėjas – meno istorijoje Jono Meko vardas įrašytas šalia Andy Warhol‘o, Jurgio Mačiūno, John‘o Lenono bei Yoko Ono.

  Kauno kino festivaliui taip pat teko garbė bendradarbiauti su šiuo menininku - 2011-aisiais Jonas Mekas specialiai festivaliui sudarė moterų avangardinio kino programą. Penktasis Tarptautinis Kauno kino festivalis taip pat pristatė Jono Meko kūrinio „Mano Paryžiaus filmas“ premjerą.
 • Paskutiniame TKKF kino klubo seanse – siaubo trileris „Mendė“
  2018-12-04
  Autorius: Agnė Valatkaitė

  Šįsyk pristatome Panoso Cosmatoso siaubo trilerį „Mendė“. Sunkiai telpantis į žanro rėmus, filmas įtraukia žiūrovą garsų, vaizdų, prasmių bei emocijų jūron, nagrinėdamas keršto, meilės ir kulto temas. Religinei sektai sugriovus jaukią Mendės ir Redo atsiskyrėliško gyvenimo miške idilę, Redas pasineria į fantasmagorišką keršto kelionę, kurios beprotybę filme perteikia aštrūs, nepatogūs bei vizualiai turtingi kadrai, o eksperimentinis „Mendės“ garso takelis paverčia trilerį psichodeline sunkiojo metalo opera, alsuojančia aštuoniasdešimtųjų siaubo filmų nostalgija.
 • Po kino seansų – jautrios moksleivių mintys apie patyčias
  2018-11-27
  Kauno Tarptautinio kino festivalio (toliau – TKKF)  organizatorių kartu su socialiniais partneriais Kauno rajone inicijuoja moksleivių ugdymo programa „Susitikimas“, šiemet orientuota į patyčių tarp jaunuolių prevenciją, sulaukė didelio bendruomenės susidomėjimo – į 16-oje Kauno rajono miestelių organizuotus 36-is kino edukacijos susitikimus ir 8-is nemokamus kino seanus susirinko beveik 1,4 tūkst. Kauno rajono moksleivių, pedagogų ir gyventojų.
 • « 1 2 3 4 »