Į pradžią
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis keliauja į Klaipėdą, Šiaulius ir Ukmergę
  2019-10-07
  „Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu dvi savaites į kino sales kauniečius kvietęs 12-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis, savo programą pristatys kituose Lietuvos miestuose. Spalio 11-13 d. garsiausi ir įdomiausi pastarųjų metų filmai bus parodyti Klaipėdoje, Šiauliuose ir Ukmergėje. 
 • Kauno kino festivalis kviečia į menininkų filmų produkcijos bei sklaidos klausimams skirtą simpoziumą
  2019-09-24
  Rugsėjo pabaigoje į Kauno kino erdves grįžtantis svarbiausias kino renginys mieste – Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į išskirtinį ir plačiajai visuomenei atvirą kino įvykį: rugsėjo 27 d. Kauno kultūros centre ir VDU Didžiojoje auloje vyks tarptautinis simpoziumas „On & For Production and Distribution“, skirtas menininkų filmų gamybos bei sklaidos klausimams aptarti.
 • Miestas renkasi kine: pristatoma Kauno kino festivalio programa
  2019-09-20
  „Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu į kino sales ir kitas kino erdves kviečia rugsėjo 26 - spalio 27 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose vyksiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis, kurio programoje šiais metais kaip niekad gausu pačių garsiausių ir įdomiausių pastarųjų metų filmų, jau spėjusių sužavėti Berlinalės, Kanų bei Sandanso kino festivalių žiūrovus.
 • Kino erdvės // Sakramentas
  2019-09-18
  Kauno architektūros festivalis ir Tarptautinis Kauno kino festivalis sujungė jėgas norėdami sukurti nepamirštamą architektūros ir kino šventę. Unikalioje Sakramentas erdvėje lankytojų lauks specialiai renginiui paruošta ekskursija, kino peržiūra ir diskusija.
 • Kauno kino festivalio dėmesys - miesto simboliams
  2019-09-13
  „Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu prisistato 12-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis, šiemet, kaip ir pernai, vaizdinės komunikacijos kūrimą patikėjęs dizainerių Igno Paškausko ir Luko Dryžo komandai. Ryškiomis spalvomis ir miestiečiams bei miesto svečiams gerai atpažįstamais akcentais – Sėjėju, Maironiu ir Žmogumi – autoriai kviečia spalvingą rudenį sutikti kine.
 • « 1 2 3 4 »