Į pradžią

11-ojo Tarptautinio Kauno kino festivalio atidarymo akimirkos

repository_misc/news//mfile_475
2018-09-22

Rugsėjo 20 d., Kauno kultūros centre TAUTOS NAMAI, buvo atidarytas jau 11-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Pasigrožėkite fotografų pagautomis festivalio atidarymo akimirkomis!

Festivalio atidarymo vakarą, Kauno kultūros centre „Tautos namai“ buvo parodytas vienos įdomiausių nepriklausomo Amerikos kino autorių režisierės Josephine Decker darbas „Madlenos Madlena“ (angl. Madeline’s Madeline, 2018 m.). „Emocijos, kurias jauti nepriklauso tau, jos kažkieno kito. Tu ne katė – tu įsikūnijusi į ją“, – intriguojančiai prasideda filmas, kino kritikų vadinamas vienu  inovatyviausių XXI amžiaus kinematografinių atradimų. Filmo centre – jauna aktorė Madlena (akt. Helena Howard), pradėjusi dirbti prestižinėje fizinio teatro trupėje. Kai ambicinga trupės režisierė (akt. Molly Parker) pastūmėja merginą į turtingą savo vidinį pasaulį ir sudėtingus santykius su motina (akt.  Miranda July), netrukus visų trijų moterų gyvenimuose vaizduotė susipina su tikrove, o provokuojantys teatro etiudai iš scenos persikelia į gyvenimą.

FESTIVALIO ATIDARYMO NUOTRAUKŲ GALERIJA

Dėkojame RĖMĖJAMS IR PARTNERIAMS, žiūrovams ir savanoriams. 

Festivalio Kaune vyks iki rugsėjo 30 dienos, spalio 2 – 14 dienomis keliaus į Kauno rajoną, Ukmergę, Panevėžį ir Klaipėdą. Daugiau informacijos www.kinofestivalis.lt 

Filmą  „Madlenos Madlena“ dar galite pamatyti:

Rugsėjo 22 d. 18:00  Kino centras „Cinamon“

Rugsėjo 28 d. 20:00  „Romuvos“ kino salė 

Rugsėjo 29 d. 18:30  Kauno kultūros centras „Tautos namai“