Į pradžią

Šeštadienį TKKF – susitikimai su režisieriais ir paskutiniai žiūroviškiausių filmų seansai

repository_misc/news//mfile_489
2018-09-29

Saulėtą šeštadienį pasitinkame su Kauno kino festivalio filmais. Programoje susitikimai su režisieriais, specialūs filmų pristatymai ir paskutinės progos pamatyti festivalio favoritus. Nuo partizanų Lietuvos miškuose, iki Juliette Binoche Japonijos giriose – leiskitės į kelionę po pasaulį su TKKF filmais.

Šiandien kviečiame į programos „Kiną kuria žmonės“, skirtos operatoriui Audriui Kemežiui atminti, seansus:

14:00 val. kino centre „Romuva”  režsierius Vytautas V. Lansbergis pats pristatys savo režisuotą filmą „Kai aš buvau partizanas”.

16:00 val. kino teatre „Cinamon” (PLC, MEGA), filmas apie legendinį fotografą Vitą Luckų „Meistras ir Tatjana“ ir susitikimas su jo režisiere Giedre Žickyte.

 

Šiandien festivalio programoje du dokumentiniai filmai apie Demokratinę Kongo respubliką:

16:00 val. KC „Romuva“ „Kinšasos Makambo“ (rež. Dieudo Hamadi).

16:15 val. KKC „Tautos namai“ -  „Spektrai“ (rež. Sven Augustijnen). 
Kuo šių filmų režisierių žvilgsnis į Kongo realijas kitoks, lyginant su iki šiol sukurtais filmais – gilinasi TKKF rašytojas Tautvydas Urbelis. SKAITYKITE ČIA

 

Galimybė šiandien paskutinį sykį pamatyti:

15:15 val. į KKC „Tautos namai“ kviečia į programa STRATOS, kur  mąslus turkų rež. Emre Hüner filmas „Neochronophobiq“. Čia objektai ir kraštovaizdis gyvi.  Jie – akmeny sustingusios kalbos metaforos, kurių garsas – trupantis stiklas. Jie – lėtai kintantis taktilinis pažinimas, ritualiniai objektai, minties formos…

18:00 val. KC „Romuva“ neraminančios ateities pranašystės gamtosaugos tema filme „Anotės arka“ (rež. Rež. Matthieu Rytz) Apie filmą skaitykite Agniaus Kazlausko RECENZIJĄ

18:00 val. „Cinamon“ šilčiausias festivalio filmas „Mylimiausias“ (rež. Gustavo Pizzi)

18:30 val. KKC „Tautos namai“ – festivalio atidarymo filmas „Madlenos Madlena“ (rež. Josephine Decker). Paskutinį kartą ekrane!

20:00 val. Filmas, festivalio favoritas, apie vieną įdomiausių socialinių eksperimentų žmonijoje rež. Marcus Lindeen „Plaustas“. P.S. skubėkite įsigyti bilietą, nes jie ištirpsta akimirksniu. Apie filmą skaitykite Audrės Gruodytės recenciją PER ATLANTĄ Į SUVOKIMĄ.

20:00 val. „Cinamon“ TKKF rodo naujausią, dar premjera kvepiantį žymios japonų režisierės Naomi Kawase filmą „Vizija“. Apie filmą jau kalba kultūrinė spauda – Silvijos Butkutės įžvalgos naujausiame žurnalo „Nemunas“ numeryje.

20:30 val. KKC „Tautos namai“ žiūrime „Ursulos K. Le Guin pasaulius“ ( rež. Rež. Arwen Curry). Filmą pristato Audrius Dambrauskas, o filmo žiūrovams žadamos leidyklos „Alma Littera“ dovanos. 

 

Daugiau informacijos apie filmus ir renginius www.kinofestivalis.lt