Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3221

Kambarys su vaizdu į kokosų palmes

A Room With a Coconut View
Režisierius: Tulapop Saenjaroen

Tailandas, 2018 m., video esė, 29 min., tailandiečių ir anglų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais,V

Kanya - gidė ir viešbučio administracijos autoatsakiklio balsas, - užsienietį svečią Aleksą supažindina su Bangsenu, paplūdimio miestu Tailando rytuose. Kanyos ekskursija pristato tik estetizuotą ir griežtai reglamentuotą miesto pusę, tad Aleksas nusprendžia miestą patyrinėti pats, svajodamas apie galimybę ištrūkti ir pamatyti kitapus fasado.

Apie režisierių

Tailande 1986 m. gimęs menininkas ir kino kūrėjas Tulapop Saenharoen dirba judančio vaizdo, performanso ir meno viešosiose erdvėse srityje. Jis yra Londono universiteto koledžo Slade meno mokyklos Medijos meno magistro studijų bei Estetikos ir politikos magistro studijų programos Kalifornijos menų institute absolventas.

Šiuo metu jis gyvena ir dirba Čonburi ir Bankoke. Tulapop filmai yra rodyti Oberhauseno trumpametražių filmų festivalyje, Zagrebo festivalyje „25FPS“, Džakartos festivalyje „Arkipel“, Kaselio „Dokfest“, Tarptautinėje jaunųjų menininkų bienalėje Maskvoje, Londono šiuolaikinio meno institute, Gwangjou Azijos kultūros centre, Tarptautiniame Seulo naujųjų medijų festivalyje, Tarptautiniame Gran Kanarijos Las Palmas kino festivalyje. Naujausio režisieriaus filmo „Kambarys su vaizdu į kokosų palmes“ premjera įvyko Lokarno festivalyje.

Programos dalis: Sąmonės amplifikacija

Scenarijus: Tulapop Saenjaroen

Operatorius: Danaya Chulphuthiphong, Parinee Buthrasri

Muzika: Apiwat Chayaroon, Apiwat Pongmanee, Yoonkee Kim

Prodiuseris: Anocha Suwichakornpong, Parinee Buthrasri