Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3246

It

It
Režisierius: Anouk De Clercq, Tom Callemin

Belgija, 2017 m., videofilmas, 13 min., anglų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, V

Kraštovaizdį skrodžia šviesa. Žvelgiame į tai, kas slepiasi mūsų šviesų šešėliuose. Pavyzdžiui į ekraną, kuris užsižiebia tamsoje. „It“ yra audiovizualinis tikrovės tyrimas, tikrovės, kuri laikinai pasikeičia, kol ieškome, kuo nušviesti tamsą.

Apie režisierius

Anouk De Clercq tyrinėja audiovizualinės kalbos galimybes kurti galimus pasaulius. Jai įdomu, kas slypi „anapus“ realybės arba tarp to, kas regima ir to, kas įsivaizduojama.

Ji yra gavusi apdovanojimų, kurių svarbiausi - „Illy“ prizas „Art Brussels“ meno mugėje (2005 m.) ir „Prix Ars Electronica“ paminėjimas (2014 m.). Jos darbai rodyti Tate Modern galerijoje Londone, Pompidu centre Paryžiuje, Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia Ispanijoje, MAXXI Italijoje, Ženevos šiuolaikinio meno centre, Tarptautiniame Roterdamo kino festivalyje, „Ars Electronica“ ir kitur.

Anouk de Clercq yra Gento universitetinės kolegijos Menų fakulteto mokslinė bendradarbė. Ji viena iš „Auguste Orts“ produkcijos kompanijos steigėjų. Ją atstovauja galerija „Gallery Sofie Van de Velde“.

Tomas Calleminas, gimęs 1991 m. Ostende (Belgijoje), gyvena ir dirba Gente. Jis studijavo fotografiją ir vaizduojamuosius menus, dirba menininku. Jo medijos yra fotografija ir video. Callemino darbai pelnė įvairių apdovanojimų, jis yra surengęs personalinių ir dalyvavęs keliose grupinėse parodose.

Programos dalis: Tarp pranašystės ir poezijos

Operatorius: Tom Callemin

Prodiuseris: Marie Logie