Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3192

Įsiplieskimas

Kaygi
Režisierius: Ceylan Özgün Özcelik

Turkija, 2017 m., psichologinis trileris, 94 min., turkų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, N-16

Hasret kasnakt sapnuoja tą patį košmarišką sapną, nesuvokdama, kad per jį beldžiasi jos atmintis. Trisdešimtmetė moteris dirba Turkijos televizijos žinių kanale ir gyvena viena savo tėvų – muzikantų, prieš dvidešimt metų žuvusių automobilio avarijoje – bute.

Bet ar tai ir yra tikroji istorija?

Šis klausimas kyla vėl ir vėl, galiausiai įsibraudamas į moters gyvenimą pasikartojančiais košmarais. Ar gali būti, kad visa buvo kitaip?

Apie režisierę

Ceylan Özgün Özcelik (g.1980 m.) Marmaros universitete Stambule studijavo teisę, tačiau niekad jos nepraktikavo. Ji rašė tekstus televizijai ir kurį laiką dirbo didžėja radijo stotyje, tuomet ėmėsi rengti televizijos laidą apie kiną („En Heyecanlı Yeri“), televizijos eteryje rodytą kone dešimt metų.

Ji rašo filmų apžvalgas keliems kino žurnalams, laikraščiams, festivalių katalogams ir tinklapiams. 2013 m. išleista jos rašyta interviu ir memuarų knyga „Tylos, filmuojama!“ („Dikkat Çekim Var!“).

Jos kurti trumpi filmai rodyti „Bratislava Art“, Portugalijos „Festroia“ ir kituose festivaliuose. Jos debiutinio ilgametražio filmo „Įsiplieskimas“ premjera įvyko 67-ojo tarptautinio Berlyno kino festivalio programoje „Panorama“. Šiuo metu režisierė vysto antrojo ilgametražio – tamsios komedijos apie moteris ir smurtą – scenarijų.

Programos dalis: Kartą Stambule...

Scenarijus: Ceylan Özgün Özcelik

Operatorius: Radek Ładczuk

Muzika: Ekin Fil

Prodiuseris: Adnan M. Şapçı, Emre Oskay, Sadık Ekinci

Vaidina: Ayris Alptekin, Nihan Asici, Taner Birsel