Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_3136

Blogas Kameron Post auklėjimas

The Miseducation of Cameron Post
Režisierius: Desiree Akhavan

JAV, 2018 m., romantinė drama, 91 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais, N-16

Automobilio katastrofoje žuvus tėvams, Kameron Post (vaid. Chloë Grace Moretz) apima ir kaltės, ir palengvėjimo jausmai: ji niekada neturės jiems prisipažinti esanti homoseksuali. Kameron gyvena su į tikėjimą atsivertusia evangelike teta. Neilgai trukus, paaiškėjus paauglės seksualinei orientacijai, ji išsiunčiama į „Dievo pažado“ konversinės terapijos centrą, kuriame paaugliai „gydomi“ nuo homoseksualumo.

Šioje siurrealioje įstaigoje Kameron susidraugauja su kitais dviem nusidėjėliais – Džeine (vaid. Sasha Lane) ir Adamu (vaid. Forrest Goodluck), kurie ją supažindina su normalių paauglių gyvenimo malonumais. Kameron bemaž patiki, kad gali pasikeisti, tačiau kai vienas jos bendraklasių palūžta, ji supranta, kad kaina, kurią gali tekti sumokėti už savo tikrųjų poreikių nuslopinimą, yra per didelė. Trys draugai nusprendžia, kad vienintelis jų „išganymas“ – pabėgimas.

Apdovanojimai:

2018 m. Specialus žiuri prizas Sarasotos kino festivalyje vaidybinių ilgametražių filmų konkurse
2018 m. „Future/Now“ – Specialusis žiuri prizas Montclair kino festivalyje
2018 m. Specialusis žiuri prizas Tarptautiniame Dalaso kino festivalyje
2018 m. Studentų žiuri prizas ir Specialusis paminėjimas Champs-Élysées kino festivalyje

Apie režisierę

Desiree Akhvan yra scenarijaus autorė, režisierė bei aktorė, suvaidinusi 2014 m. Sundance festivalyje rodytame filme „Deramas elgesys“ (Appropriate Behavior), kuris nominuotas geriausio pirmo scenarijaus apdovanojimui. Ji yra viena iš serialo „Nuokalnė“ (The Slope) kūrėjų ir aktorių. Akhavan gyvena Londone, kur šiuo metu filmuoja komediją – serialą, skirtą Hulu ir Channel 4 kanalams, vystytą Sundance instituto serialų laboratorijoje. Ji baigė bakalauro studijas Smith koledže, o kino studijų magistro laipsnį gavo Niujorko Universitete.

Programos dalis: Platus kampas

Scenarijus: Cecilia Frugiuele, Desiree Akhvan

Operatorius: Ashley Connor

Muzika: Julian Wass

Prodiuseris: Desiree Akhvan

Vaidina: Chloë Grace Moretz, Steven Hauck, Quinn Shephard