Į pradžią
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis sugrįžta lapkritį
  2017-10-31
  Po vienerių metų pertraukos į Kauno kultūrinį gyvenimą sugrįžta Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jubiliejinis, dešimtasis kino festivalis vyks lapkričio 30 - gruodžio 13 dienomis "Romuvos" kino salėje, Kauno technologijos universiteto Kultūros ir renginių centre bei kitose erdvėse.
 • Berviko kino ir medija meno festivalio programoje - speciali Ilonos Jurkonytės sudaryta programa
  2017-09-19
  Šią savaitę Jungtinės Karalystės Berviko kino ir medija meno festivalyje bus pristatyta speciali filmų programa „Ultramarinas: jūra kaip politinė ervė“. Jos autorė - Tarptautinio Kauno kino festivalio meno vadovė Ilona Jurkonytė. Programoje bus pristatyta ir lietuvių autorės Emilijos Škarnulytės filmo „Sirenomelia“ premjera.
 • Padėkite Kauno kino festivaliui sugrįžti skirdami 2 proc. pajamų mokesčio
  2017-04-13
  Mes pasiilgome Jūsų. Tikimės, kad Jūs taip pat pasiilgote. Mūsų filmų ir to skersvėjo galvose ir širdyse, kurį sukelia susitikimai su kino menu ir jo kūrėjais.
  Tarptautinis Kauno kino festivalis yra nekomercinio kino renginys, kuris įvyksta tik rėmėjų ir kino entuziastų dėka. Parama mums yra labai svarbi.
 • Šiuolaikinio meno ir kino jungtys unikalioje video formato parodoje
  2017-01-12
  Tarptautinis Kauno kino festivalis naujus metus pradeda pristatydamas šiuolaikinio meno parodą video formate „Portalai arba lokacijų paieška Kaune“. Šiuolaikinio meno kuratorius Valentinas Klimašauskas subūrė tarptautinių menininkų grupę pasiūlydamas kaip parodinę erdvę panaudoti video medžiagą iš IX forto memorialo nacizmo aukoms atminti.
 • « 1 2 3 4