Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2976

Dar ne laikas mirti

Jag är inte beredd att dö än
Režisierius: Fredrik Egerstrand, Kalle Gustafsson Jerneholm

Švedija, 2015 m., dokumentinis, 75 min., švedų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, V

Būdama maža mergaite Laleh mėgdavo apsirengti princese ir laukti kol pasirodys princas išgelbėtojas. Bet kartą mama pasakė: “Laleh, juk tu esi princesė, dėl to pati save turi ir išlaisvinti”. Nuo to laiko Laleh vadovaujasi mamos patarimu ir vystydama savo kūrybinius sumanymus viskam vadovauja pati. Ji yra viena iš nedaugelio muzikantų, kurie patys kuria dainas, jas atlieka ir prodiusuoja. Šis filmas -  tai Laleh Pourkarim, žymios švedų muzikantės kūrybinis portretas, kuriame ji atvirai pasakoja apie muziką ir karjerą. Apie tai ką reiškia būti pabėgelių vaiku Švedijoje, apie tėvų gyvenimą ir mirtį, tėvų kultūrinį palikimą bei atsakomybę su juo susigyventi. „Dar ne laikas mirti“ – tai filmas apie Laleh gyvenimą ir laisvę.

Apie režisierius:

Kino režisierius bei aktorius Fredrik Egerstrand gimė 1967 metais Alingsås mieste Švedijoje. Egerstrand labiausiai žinomas kaip filmo „Nepaprastai paprastas José González gyvenimas“ (The Extraordinary Ordinary Life of José González, 2010) prodiuseris.

Kino režisierius, prodiuseris ir muzikantas Kalle Gustafsson Jerneholm gimė 1970 metais Skåne mieste Švedijoje. Režisierius labiausiai žinomas kaip grupės „The Soundtrack of Our Lives“ narys.

Programos dalis: Platus kampas

Operatorius: Conny Fridh, Fredrik Egerstrand

Vaidina: Laleh Pourkarim, Benny Andersson, Jens Stoltenberg