Į pradžią
 • Kino teatruose pradedamas rodyti italų kino šedevras „Stebuklai“
  2015-09-02
  Rugsėjo pradžioje Lietuvos kino teatrus pasieks šviesus, ironiškas ir nepaprastai jautrus italų režisierės Alice Rohrwacher filmas „Stebuklai“ (2014). Praėjusiais metais Kanų kino festivalyje Didįjį žiuri prizą pelniusį filmą kino gurmanai galėjo išvysti Tarptautinio Kauno kino festivalio programoje, o nuo šių metų rudens filmas pristatomas Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Marijampolės ir Klaipėdos auditorijai.
 • Interviu su turkų režisieriumi N. B. Ceylanu: „Nors mano žodis paskutinis, perkalbėti gali žmona“
  2015-02-06
  Pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (Kiş Uykusu, 2014). Šiemet auksine Kanų palmės šakele apdovanotas filmas pasakoja apie buvusį aktorių ir šiuo metu centrinėje Anatolijoje gyvenantį viešbučio savininką Aydiną, išgyvenantį egzistencinę bei kūrybinę krizę. Kino kritikai filmą vadina „visiškai užvaldančiu dėmesį, pasižyminčiu ypatinga vaidyba“ („Indiewire“), „kerinčiu filmu“ („The Guardian“), „įtraukiančiu ir užburiančiu opusu“ („Variety“).
 • Filmas, kuriame vaidino 200 šunų iš prieglaudos, ragina priglausti paliktus gyvūnus
  2015-02-04
  Vengrų režisieriaus Kornélio Mundruczó filmas „Baltas dievas“ (Fehér isten, 2014) išgarsėjo ne tik tuo, kad pernai Tarptautiniame Kanų kino festivalyje (Prancūzija) buvo apdovanotas „Ypatingo žvilgsnio“ prizu, bet ir tuo, kad visi jame vaidinantys 200 šunų buvo paimti iš gyvūnų prieglaudos. Kartu su nuo sausio 30 d. iki pat kovo pradžios Lietuvos kino teatruose rodomu filmu „Baltas dievas“ vyksta socialinė akcija „Pažvelk į akis“, raginanti priglausti beglobį gyvūną.
 • Kanuose dvigubai pagerbtą filmą „Žiemos miegas“ galės išvysti ir Lietuvos žiūrovai
  2015-01-31
  Peizažas kaip mėnulyje, atšiaurus oras ir dramaturgija, kurios pavydėtų pats Antonas Čechovas, jei tik būtų gyvas ir žiūrėtų kiną. Būtent toks yra režisieriaus Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (angl. Winter Sleep, 2014), pernai įvertintas Kanuose (Prancūzija). Jį netrukus galės išvysti ir Lietuvos kino žiūrovai. Trys išankstiniai filmo seansai įvyks jau šį savaitgalį Kauno kino teatre „Romuvoje“. Vėliau „Žiemos miegas“ keliaus į Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio kino sales.
 • Pažvelgti gyvūnui į akis ekrane ir suteikti namus realybėje
  2015-01-28
  Jau nuo penktadienio, sausio 30 d., Lietuvos kino teatruose pradeda suktis pernai Kanų kino festivalyje „Ypatingo žvilgsnio“ prizu apdovanotas „Baltas dievas“ (Fehér isten, 2014). Lietuvoje Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatytas vengrų jaunosios kartos režisieriaus Kornélio Mundruczó filmas kviečia akistaton su išduotais šunimis. Kartu su filmu Lietuvoje startuoja ir socialinė akcija „Pažvelk į akis“, raginanti priglausti beglobį gyvūną.
 • « 1 2