Į pradžią
 • Kauno kino festivalio uždaryme - muzika keičianti pasaulį
  2015-10-09
  Šių metų Tarptautinio Kauno kino festivalio programą užbaigs muzikinis dokumentinis filmas „Dar ne laikas mirti“ (rež. Fredrik Egerstrand, Kalle Gustafsson Jerneholm, 2014) apie žymiąją švedų dainininkę, multiinstrumentalistę, kompozitorę, prodiuserę Laleh Pourkarim.
 • Įpusėjęs Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia į filmus žvelgti filosofiškai
  2015-10-06
  Tarptautiniame Kauno kino festivalyje šią savaitę tęsiamas filmų pristatymų ciklas. Kartu su filosofais bei žymiais kultūros veikėjais žiūrovai kviečiami giliau pažvelgti į save, mus supantį pasaulį, tarpusavio santykius bei visuomenę, kurioje gyvename.
 • Kauno kino festivalio filmus pristatys mokslininkai ir menininkai
  2015-10-02
  Įsibėgėjantis Kauno kino festivalis kviečia žiūrovus pasiklausyti pusvalandžio trukmės filmų pristatymų. Mintimis apie geriausiai kino kritikų bei žiūrovų įvertintus filmus dalinsis žinomi kultūros ir visuomenės veikėjai.
 • Kauno kino festivalį atidarys „Žalieji muškietininkai“
  2015-09-28
  Rugsėjo 30 d. Kauno kino centro „Romuva“ duris atvers 9-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Beveik dvi savaites žiūrovai bus kviečiami į kino šventę, kurioje galės ne tik pamatyti retrospektyvinę festivalio programą, bet ir susitikti su žymiais kultūros ir visuomenės veikėjais, pristatysiančiais filmus bei atversiančiais platesnius kino suvokimo kontekstus.
 • Kauno kino festivalis pristato retrospektyvinę programą
  2015-09-21
  Vos pasibaigus vasarai, kaip ir kiekvieną rudenį, Kauno žiūrovams ypatingas kino patirtis dovanos Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jau devintą kartą rengiamas ir ypač laukiama rudens švente tapęs festivalis rugsėjo 30 - spalio 11 dienomis kviečia apsilankyti Romuvos kino centre, kur vyks pagrindiniai festivalio renginiai bei filmų pristatymai.
 • 1 2 »