Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_2277

Specialus „Mokausi iš kino“ seansas

repository_misc/movies/sfile_2277
  • 2012 gegužės 11d. 12:00  Kauno kino centras „Romuva“, Laisvės al. 54, Kaunas
Mielieji, kaip žinia, geri dalykai ilgai netrunka, todėl juos reikia atitinkamai ir pažymėti. Tiek džiaugsmo ir gerų emocijų atnešusios kūrybinės kino dirbtuvės moksleiviams jau pasibaigė, bet nenusiminkime, nes … jau šį šeštadienį, gegužės 11 d. kviečiame jus į paskutinių MIK dirbtuvių metu sukurtų filmų premjerą.
 
Premjera bus kaip niekad iškilminga ir didinga, nes tądien debiutanto jaudulio pagauti aplinkinių reakciją stebės ne tik Vilniaus, bet ir Kauno auklėtiniai, dalyvavę dirbtuvėse. Pirmieji savo darbus plačiajai visuomenei šeštadienį pristatys kauniečiai. Su „Romuvos“ kino teatre susirinkusiais žiūrovais jie pasilabins jau vidudienį ir pakvies peržiūrėti beveik 2 dešimtis trumpametražių įvairaus žanro ir tematikos filmų.
 
Tie laimingieji – tai Kauno Viktoro Kuprevičiaus, „Vyturio“ katalikiškos, Veršvų, Garliavos Jonučių vidurinių mokyklų, Jonavos Jeronimo Ralio, „Saulės“, Kauno Jėzuitų ir Kauno universitetinės Maironio gimnazijų, Karmėlavos Balio Buračo, Jonavos senamiesčio gimnazijų, taip pat Kauno Vaidoto pagrindinės mokyklos ir Kauno mokyklos-darželio „Rūtelė“ moksleiviai.
 
Neilgai laukę priešais žiūrovus stos ir vilniečiai. Šeštadienį 14 val. “Skalvijos” kino centre bus rodomi Vilniaus Antakalnio progimnazijos, Vilniaus Barboros Radvilaites pagrindinės mokyklos bei Vilniaus vaikų socializacijos centro ugdytinių darbai.
 
Primename, kad šios peržiūros yra viešos ir nemokamos. Vadinasi, puiki galimybė susipažinti su jaunaisiais talentais ir juos palaikyti. Lauksime su gėlėmis ir gera nuotaika!