Į pradžią

Skelbiama kino kritiko atranka

repository_misc/news//mfile_289
2012-07-23

Tarptautinis Kauno kino festivalis ir interneto portalas „Delfi“ meta iššūkį jauniems kino entuziastams. Naujai sukurtoje „Delfi“ skiltyje „Kino metras“ apie festivalio filmus šiemet rašys du kino kritikai. Susitiks dvi skirtingos nuomonės, du skirtingi požiūriai į festivalio programos filmus, o festivalio žiūrovai ir kritikos skaitytojai spręs kurio iš jų nuomonė artimesnė filmo realybei (nors ir visi mes žinom, kad tų realybių yra lygiai tiek kiek ir skirtingų žiūrovų).

Kauno kino festivalis tarp savo ištikimų lankytojų ar tiesiog gero kino mylėtojų ieško žmogaus rašančio arba norinčio rašyti apie kiną, kuris priimtų iššūkį ir atstovautų festivalį šiame kino kritikos ringe. Ji arba jis turės galimybę žiūrėti visus, rugsėjo  26d. prasidėsiančio, festivalio filmus ir dalyvauti su juo susijusiuose renginiuose, o apie visą tai, žinoma, rašyti populiariausiame Lietuvos interneto portale. Tačiau tai nereiškia, kad festivalis ieško jo filmus vien girsiančio žmogaus, jis ieško atviro ir originalaus, gerą kiną mylinčio bei gerbiančio sinefilo tam, kad žinia apie Kauno kino festivalio filmus pasklistų kuo plačiau ir pasiektų visus jo žiūrovus.

Visus norinčiuosius kviečiame siųsti savo trumpus CV ir anksčiau rašytus tekstus adresu aiste@kinofestivalis.lt iki rugpjūčio 15d.