Į pradžią
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis „Krantinės kine“ pristato filmą „Policininkas“
  2012-08-08
  Pačioje Kauno širdyje esančiame „Daugirdo“ amfiteatre kiekvieną vasaros trečiadienį kino mylėtojus kviečia nemokama išskirtinio kino programa, kuriai atsirasti padėjo ir Tarptautinis Kauno kino festivalis. Miesto gyventojams ir jo svečiams rugpjūčio 15 d. „Krantinės kine“ festivalis padovanos neeilinio filmo seansą.
 • "Skalvijoje“ - specialūs vengrų filmo „Paskalio biblioteka“ seansai
  2012-08-07
  Tarptautinis Kauno kino festivalis kartu su Vengrijos ambasada rugpjūčio 10 d., penktadienį, 19 val. “Skalvijos“ kino centre pristato režisieriaus, scenaristo ir aktoriaus Szabolcs Hajdú filmą „Paskalio biblioteka“.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis skelbia savanorių atranką
  2012-08-06
  Kasmet rugsėjo pabaiga Kaune tampa arthauzinio kino gerbėjų švente - vyksta kasmetinis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet rugsėjo 27 - spalio 6 dienomis vėl pakvies arthauzinio kino gerbėjus pasimėgauti išskirtiniais filmais.
 • Skelbiama kino kritiko atranka
  2012-07-23
  Tarptautinis Kauno kino festivalis ir interneto portalas „Delfi“ meta iššūkį jauniems kino entuziastams. Naujai sukurtoje „Delfi“ skiltyje „Kino metras“ apie festivalio filmus šiemet rašys du kino kritikai. Susitiks dvi skirtingos nuomonės, du skirtingi požiūriai į festivalio programos filmus, o festivalio žiūrovai ir kritikos skaitytojai spręs kurio iš jų nuomonė artimesnė filmo realybei (nors ir visi mes žinom, kad tų realybių yra lygiai tiek kiek ir skirtingų žiūrovų).
 • Nenuspėjamas intelektualaus kino poveikis arba Tarptautinio Kauno kino festivalio reklamos kūrybinis procesas
  2012-07-17
  Artėjant šeštajam Tarptautiniam Kauno kino festivaliui, žinią apie jį skelbs tarptautnio pripažinimo sulaukusios agentūros „Not Perfect | Y&R“ sukurta reklama, primenanti kiekvienam iš mūsų apie intelektualus kino poveikį ne tik protui, bet ir sielai.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »