Į pradžią
 • Meno ir muzikos filmai - šeštajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje
  2012-09-26
  Šeštasis Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet kviečia pasimėgauti ne viena juosta apie garsius ir novatoriškus pasaulio menininkus bei pasimėgauti išskirtine vaizdo bei muzikos sinteze. Visai tai festivalio programos dalyse „Visos mūzos“ bei „Muzika, keičianti pasaulį“.
 • Dėmesio, pilna festivalio programa jau paskelbta!
  2012-09-21
  Nežinios laikas baigėsi, atėjo laikas detaliam susipažinimui su Tarptautinio Kauno kino festivalio 2012 programa.
 • TKKF: Užsakomosios vaizdo paslaugos ir IP televizija
  2012-09-21
  Kviečiame dalyvauti Tarptautinio Kauno kino festivalio ir MEDIA Desk Lietuva biuro organizuojamame seminare "Užsakomosios vaizdo paslaugos ir IP televizija", kurio metu bus aptariamos dar mažai Lietuvoje tyrinėtos audiovizualinių kūrinių rodymo formos - internetinė televizija (IPTV, internet protocol TV) bei užsakomosios vaizdo paslaugos (VoD, video on demand). Seminaras vyks š.m. spalio 2 d. VDU Menų galerijoje 101, Kaune.
 • Šeštajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje - filmai, kurie įsimins ilgam
  2012-09-20
  Jau po savaitės, rugsėjo 26 d., Kaunas ir vėl taps tikra kino sostine, kurioje rinksis ypatingi svečiai - pradedant pasaulinio garso kino režisieriais ir kritikais, baigiant kino industrijos atstovais. Šeštojo Tarptautinio Kauno kino festivalio metu net devyniose kino salėse Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje kino mėgėjai galės ne tik išvysti daugiau nei šimtą dvidešimt filmų, bet ir susitikti su režisieriais, dalyvauti paskaitose, seminaruose bei koncertuose.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia registruotis žurnalistų akreditacijoms
  2012-09-19
  Žiniasklaidos atstovams, norintiems rengti publikacijas apie Tarptautinio Kauno kino festivalio 2012 programą, siūlome užsisakyti žurnalistų akreditacijas.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »