Į pradžią
 • Mokytojų dienos proga - Tarptautinio Kauno kino festivalio nemokami seansai pedagogams
  2012-10-04
  Tarptautinis Kauno kino festivalis sveikina pedagogus Mokytojų dienos proga ir spalio 5 d. kviečia apsilankyti specialiai jiems parengtose nemokamose edukacinio projekto „Mokausi iš kino“ peržiūrose, kurios vyks Kaune, VDU menų galerijoje „101“. Pristatomose kino juostose analizuojamos įvairios paauglių gyvenimo problemos, abejonės ir džiaugsmai, suteikiantys peno apmąstymams apie sudėtingą šiuolaikinio jauno žmogaus formavimosi kelią.
 • Kauno kino festivalis Vilniuje: pasaulyje pripažintos kino juostos ir įkvepiantys menininkai
  2012-10-04
  Vilniuje, kino teatre „Skalvija“ ir ŠMC kino salėje, iki spalio 10 dienos įsikūręs šeštasis Tarptautinis Kauno kino festivalis žiūrovus kviečia ne tik pamatyti kino pasaulyje jau įvertintus filmus, bet ir susipažinti su jaudinančiais, įkvepiančiais, o kartais ir šokiruojančiais menininkų portretais.
 • Skaitytojų dėmesio jau laukia tarptautinis kino kritikos leidinys „Nisimazine Kaunas 2012“
  2012-10-03
  Skaitytojai, besidomintys Kauno kino festivalio naujienomis, pastaruoju metu dažnai išgirsdavo magiškus, Felinio kiną primenančius, burtažodžius. „NisiMasa“ ir „Nisimazine“ skamba beveik kaip „Asa-Nisi-Masa“burtas jo filme „8 ½“. Ką šie žodžiai reiškia Kauno kino festivalyje, paaiškėjo tik šiais metais, dienos šviesą išvydus pirmiesiems „Nisimazine Kaunas“ numeriams.
 • Tarptautiniame Kauno kino festivalyje vieši kino kūrėjai iš Brazilijos, Šveicarijos ir Latvijos
  2012-10-02
  Spalio 2 - 4 dienomis Tarptautiniame Kauno kino festivalyje viešės net trys kino kūrėjai: iš saulėtos Brazilijos atvykęs režisierius, kino kritikas ir prodiuseris Kleber Mendonca Filho, latvių režisierė Laila Pakalnina bei Šveicarijos kino kūrėjas Niccolo Castelli.
 • Pirmadienį Kauno kino festivalio filmai atkeliauja į Vilniaus sales
  2012-10-01
  Spalio 1-ąją dieną Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai bus pradedami rodyti ir Vilniuje: kino centre „Skalvija“ ir Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) kino salėje. Vilniaus žiūrovams bus pristatyta plati filmų programa, kurioje - šiuolaikinės Portugalijos kino žvaigždės Miguelio Gomeso juosta „Tabu“, naujausias Lietuvos žiūrovams pažįstamo graikų režisieriaus Yorgos Lanthimos filmas „Alpės“. Taip pat - šiųmetiniame Kanų kino festivalyje įvertintos juostos: Thomaso Vinterbergo filmas „Medžioklė“ su Madsu Mikkelsenu ir naujausias britų kūrėjo Keno Loacho darbas „Angelų dalis“.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »