Į pradžią
 • Kauno kino teatre „Romuva“ bus rodomas Europos Parlamento prizui nominuotas filmas
  2012-02-09
  „Atenbergas“ - graikiška istorija apie žengimą į suaugusiųjų pasaulį - atkeliauja į Kauną. Du savaitgalius iš eilės Athinos Rachel Tsangari filmas bus rodomas kino teatre „Romuva“.
 • Tarptautinis Kauno kino festivalis siūlo: slovakų kino naujosios bangos DVD
  2012-01-21
  Apie itin kūrybingą slovakų kino amžių plačiau sužinota tik devintojo dešimtmečio pabaigoje, kai Čekoslovakija išsivadavo iš socialistinio režimo. Iki tol 7-ajame dešimtmetyje sukurti filmai buvo dangstomi nuo žiūrovų, o jų autoriai ilgus metus ignoruojami. Šiandien slovakų naujosios bangos filmai vertinami už estetiką ir idėjas bei, kartu su čekų kino kūrėjų darbais, laikomi „Čekoslovakijos kino stebuklu“.
 • Prancūzų kino festivalis internete
  2012-01-16
  2012 m. sausio 12-vasario 1 d. viso pasaulio prancūzų kino mylėtojus kviečia antrasis kino festivalis internete www.MyFrenchFilmFestival.com.
 • Jaunos ir pakvaišusios: filmas „Atenbergas“ jau kino ekranuose
  2012-01-13
  Penktadienį Vilniaus kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ pradedamas rodyti Quentino Tarantino išgirtas graikų filmas „Atenbergas“. Pamatęs šį filmą Venecijos kino festivalyje, garsusis režisierius neištvėręs šūktelėjo, kad graikų režisierės Athinos Rachel Tsangari sukurtas „Atenbergas“ paliko jam didžiulį įspūdį ir parodė kitą Graikijos pusę.
 • Kauno pedagogai drąsiai improvizavo, kurdami pirmuosius filmus
  2012-01-10
  Praeitą savaitę Kaune nemokamuose „Mokausi iš kino“ mokymuose dalyvavę pedagogai labiausiai įvertino jų praktinę naudą ir galimybę pritaikyti gautas žinias, patariant filmuojantiems moksleiviams. Trijų dienų trukmės filmų analizės ir kūrimo mokymuose dalyvavo daugiau nei 40 įvairių sričių pedagogų iš Kauno miesto bei rajono. Juos vykdė vienas projekto „Mokausi iš kino“ organizatorių Tarptautinis Kauno kino festivalis, padedant Vytauto Didžiojo universitetui.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »