Į pradžią
 • Kaune - nemokamas „Raudona kaip dangus“ seansas
  2012-04-05
  Tarptautinis Kauno kino festivalis kviečia Kauno pedagogus registruotis į nemokamą filmo „Raudona kaip dangus“ („Rosso come il Cielo“) peržiūrą. Ji vyks balandžio 12 d., ketvirtadienį, 14.30 val., M.Žilinsko dailės galerijoje.
 • „Atenbergo“ seansai kino teatre „Pasaka“ - nuo balandžio 5 d.
  2012-04-05
  Tarptautiniame Kauno kino festivalyje rudenį pristatytą graikų režisierės Athinos Tsangari filmą „Atenbergas“, kuris praėjusiais metais tapo viena iš trijų juostų, nominuotų Europos Parlamento „Lux“ prizui, dar galite pamatyti kino teatre „Pasaka“ nuo balandžio 5 d.
 • Skirkite 2% kinui Kaune!
  2012-03-21
  Džiaugiamės, kad Tarptautinis Kauno kino festivalis kiekvienais metais sulaukia vis didesnio Jūsų palaikymo. Organizatoriai jau pluša prie 2012-ųjų festivalio, o tuo tarpu kviečiame paremti kino ateitį Kaune 2 procentais pajamų mokesčio!
 • Projektas „Mokausi iš kino“ aktyviai remiamas LR Švietimo ir mokslo ministerijos
  2012-02-29
  Projektas „Mokausi iš kino“ sėkmingai startavęs rudenį Vilniuje ir jau nuo sausio įsibėgėjęs Kaune sulaukia vis daugiau palaikymo iš įvairių institucijų, švietimo ir kultūros įstaigų. Švietimo ir mokslo ministerija šį mėnesį išplatino rekomendacijas mokykloms įtraukti šį projektą kaip vieną iš moksleivių užklasinės veiklos ir kūrybiškumo skatinimo galimybių.
 • Vilniaus kino teatruose - filmas apie šiuolaikinės Izraelio visuomenės iššūkius
  2012-02-15
  Šią savaitę Vilniaus kino teatruose „Skalvija“ ir „Pasaka“ pradedamas rodyti Izraelyje sukurtas filmas „Policininkas“. Tai drama apie šiuolaikinę visuomenę kankinantį užkratą: didėjančią prarają tarp turtingųjų ir likusios visuomenės dalies ir šios prarajos įkvėptus naujuosius revoliucionierius. Policininkams, kariškiams ir šių specialybių studentams įsigyjant bilietus į šį filmą taikoma speciali nuolaida.
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »