Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_1931

Inni

Inni
Režisierius: Vincent Morisset

Islandija, Jungtinė Karalystė, Kanada, Muzikinė dokumentika, 2011 m., 75 min., islandų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais, V

„Inni“ – antrasis islandų grupės „Sigur Rós“ koncertinis filmas po kone kultine tapusio „Heima“ (2007). „Heima“ – grupės portretas gimtosios Islandijos kontekste, atveriantis geografines, socialines ir istorines jų nežemiškos muzikos perspektyvas. „Inni“ susitelkia tik ties grupės pasirodymu Londone 2008-aisiais, kurį meniškai ir jautriai užfiksavo kanadietis režisierius Vincentas Morisset. Filme susipina pastarųjų dešimties metų archyvinė medžiaga iš „Sigur Rós“ gyvenimo ir kartais nepaprastai lengvi, o kartais skaudžiai intensyvūs koncerto Londone vaizdai. „Inni“ – tai įtraukiantis pasakojimas apie vieną garsiausių ir įtakingiausių šiuolaikinių roko grupių bei duoklė unikaliai „Sigur Rós“ energijai.

Apie režisierių:

Vincentas Morisset gimė Monrealyje, Kanadoje. Studijavo naująsias medijas Kvebeko universitete Monrealyje. V. Morisset – tai režisierius, programuotojas ir išradėjas, nuolat ieškantis naujų istorijos pasakojimo būdų (per interaktyvius vaizdus, interneto projektus ir pan.). Nuo 2004-ųjų bendradarbiauja su Kanados grupe „Arcade Fire“, sukūrė jiems keletą interaktyvių muzikinių vaizdo klipų ir dokumentinį filmą „Miroir noir“ (2008). Taip pat sukūrė trumpametražį animacinį filmą kompiuteriui „Bla bla“ (2011). Dokumentiniame filme „Inni“ V. Morisset irgi naudoja įvairias eksperimentines technikas vizualiniam žaismingumui sukurti.
 

Programos dalis: Muzika, keičianti pasaulį

Operatorius: Rob Hardy

Muzika: Sigur Rós