Į pradžią
 • Kaune šį savaitgalį svečiuojasi kino kūrėjai iš JAV, Lenkijos ir Liuksemburgo
  2011-10-01
  Nusiteikusius praleisti šį savaigalį sinefiliškai Kauno kino festivalis pakvies ne tik į reto ir gero kino seansus, bet ir į susitikimus su kūrėjais, specialiai atvykusiais iš JAV, Lenkijos ir Liuksemburgo. Šiandien18 val. kino centre „Cinamon“ su žiūrovais susitiks filmo „Mano vardas Ki“ režisierius iš Lenkijos Leszekas Davidas. Rytoj ir pirmadienį savo filmą apie Liuksemburgo muzikantus „Mums gali ir nepasisekti“ pristatys tenykštis režisierius Govinda Van Maele. Nuo pirmadienio Kauno kino festivalio programos filmai pradedami rodyti ir Vilniuje.

  Be to, šį savaitgalį daug dėmesio bus skiriama trumpametražio kino kūrėjams. Šeštadienį vakare įvyks vieninteliai Kaune Jono Meko sudarytos avangardinio moterų kino programos seansai, kuriuos žiūrovams pristatys ypatinga viešnia - avangardinio kino režisierė, kuratorė, dėstytoja, Niujorko Filmų kūrėjų kooperatyvo direktorė M. M. Serra. Kitą šeštadienį ši programa Vilniaus žiūrovams bus pristatyta Nacionalinėje dailės galerijoje.
 • Šį savaitgalį - Niujorko blyksnis Kauno kino festivalyje
  2011-09-30
  Tarptautiniame Kauno kino festivalyje žiūrovų laukia Jono Meko paruoštas eksperimentinio kino pluoštas - jau šį savaitgalį išvysime specialiai festivaliui sudarytą avangardinio moterų kino programą, atskirą programą Adolfui Mekui atminti, o specialiuose festivalio seansuose - ir naujausius paties Jono Meko filmus.

  Rugsėjo 30 dieną 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje festivalio žiūrovai turės progą išvysti Jono Meko filmą „Ar buvo karas?“, o 20.00 val. vakare ir naujausią Lietuvoje dar nematytą jo kūrinį „Mano Paryžiaus filmas“. Kino kūrėjas Paryžiuje, kuriame nufilmuoti visi šio filmo kadrai, praleido devyniolika metų su pertraukomis, ir juostoje itin žaismingai užfiksuota jo meilė šiam miestui.
 • Šeštadienį - nemokamas filmo "Aleliuja kalvoms" seansas
  2011-09-30
  Šį šeštadienį 13 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje - nemokamas Adolfo Meko "Aleliuja kalvoms" seansas.

  Po Adolfo Meko filmo „Aleliuja kalvoms“ pasirodymo kino kritikai juokavo, kad tai turbūt pati amerikietiškiausia kada nors pasirodžiusi kino juosta. Išties, ši komedija - tai amerikiečių kino klasikos parodija, besišaipanti iš „Amerikietiškos svajonės“ saldumu pasižyminčių kanoniškų meilės istorijų.
 • Šiandien - antroji lietuviška premjera Kauno kino festivalyje: Vytauto V. Landsbergio „Partizano žmona“
  2011-09-29
  Šiandien 19 val. Vilniuje, kino teatre „Pasaka“ žiūrovams bus pristatytas naujausias Vytauto V. Landsbergio filmas „Partizano žmona“. Išskirtiniame Kauno kino festivalio seanse Vilniuje dalyvaus pats filmo režisierius. Spalio 3 d., pirmadienį, filmą V.V. Landsbergis pristatys Kauno žiūrovams, o vėliau kartu su juosta ir Kauno kino festivaliu keliaus į Panevėžį ir Nidą.

  Filmas pasakoja vieno garsiausių Lietuvos laisvės kovotojo Juozo Lukšos-Daumanto ir Nijolės Bražėnaitės meilės istoriją. 1948 metais Nijolė Paryžiuje susipažino su Juozu, o 1950 m. jie susituokė. Deja, po mėnesio jie buvo priversti išsiskirti visam laikui. Lietuvos partizanų vadas J. Lukša-Daumantas žuvo 1951 m. rugsėjį. 1953 m. į JAV gyventi išvykusi Nijolė iki pat 1957-ųjų nežinojo apie vyro žūtį...
 • Festivalio programos papildymas
  2011-09-29
  Dėmesio! Šie filmų seansai nebuvo nurodyti programėlėje:

  Rugsėjo 29 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka - „Nepagaunamieji keršytojai“ (1966 m. SSRS) http://www.kinofestivalis.lt/lt/filmai/Nepagaunamieji-kersytojai

  Spalio 1 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka - "Aleliuja kalvoms" (1963 m. JAV) http://www.kinofestivalis.lt/lt/filmai/Aleliuja-kalvoms
  Dėmesio: "Aleliuja kalvoms" seansas nemokamas!

  Spalio 5 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka - „Baltoji dykumos saulė“ (1970 m. SSRS) http://www.kinofestivalis.lt/lt/filmai/Baltoji-dykumos-saule
 • « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »