Į pradžią

Kaune - informacinis renginys apie ES fondų finansavimą

repository_misc/news//mfile_143
2009-09-25

MEDIA Desk Lietuva š.m. spalio 6 d. Tarptautinio Kauno kino festivalio metu pristatys Europos audiovizualinio sektoriaus paramos programą MEDIA 2007. Informacinio renginio metu bus pristatomos pagrindinės MEDIA 2007 programos finansavimo schemos, skirtos remti filmų ir vaizdo žaidimų kūrimą, audiovizualinio sektoriaus darbuotų ir studentų mokymų organizavimą bei filmų sklaidą virtualioje erdvėje.

Informacinio renginio metu savo patirtimi rengiant ir vykdant MEDIA 2007 programos finansuotus projektus pasidalins studijos Tremora direktorė, prodiuserė Ieva Norvilienė ir studijos Art Box prodiuserė Asta Valčiukaitė. Informaciją ir konsultacijas apie programą ir dalyvavimo galimybes teiks MEDIA Desk Lietuva atstovės – dr. Renata Šukaitytė ir Agnesta Filatovė.  

Renginys yra nemokamas, atviras valstybinių ir privačių įmonių, dirbančių audiovizualinio sektoriaus srityje, atstovams bei mokymo įstaigų darbuotojams ir studentams.  

Renginys vyks Vytauto Didžiojo Universiteto Menų galerijoje 101, Kaune š.m. spalio 6 d. 10.30-13.30 val.   

Dalyvių  registracija vykdoma elektroniniu būdu iki š.m. spalio 4 d. Prašome užpildyti elektroninę registracijos formą „Informacinis renginys Kaune“, kurią rasite adresu:

www.mediadesklithuania.eu/registracija 

 

Informacija apie ES programą  MEDIA 2007: www.mediadesklithuania.eu, 8 5 2127187, info@mediadesklithuania.eu