Į pradžią

Kauno kino festivalį veža „Rhenus Svoris“

repository_misc/news//mfile_114
2008-10-16

Kino juostos į Kauno kino festivalį atkeliavo net iš 17 šalių. Festivalio vežėjas, bendrovė „Rhenus Svoris“ festivaliui nemokamai teikia visas logistikos paslaugas. Kino filmus į Lietuvą, o vėliau ir kitas šalis bei festivalius įmonė „Rhenus Svoris“ veža per 13 Europos valstybių, JAV, Kanadą, Pietų Korėją ir net Malaiziją.

„Jau antrus metus remiame šį išskirtinį kultūros festivalį, nes esame tarptautinė bendrovė, o kinas sujungia įvairias šalis ir kultūras. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie pasaulinio proceso – nekomercinio kino atvežimo į Lietuvą“, - sakė Arvydas Rickevičius, bendrovės „Rhenus Svoris“ marketingo direktorius.

Festivalio atstovė spaudai Gintarė Kavaliūnaitė pasakoja, kad filmai daug „keliauja“, platinimo kompanijos derina jų pasirodymų grafikus, todėl efektyvi logistika itin svarbi organizatoriams bei žiūrovams. Kino juostos labai branginamos, kopijos apdraudžiamos, nes jų yra pagaminama labai nedaug ir jos tampa didele vertybe.

Dauguma žiūrovų tikriausiai mano, kad tobulėjančios technologijos padarė įtaką kino pramonei, o filmai rodomi iš DVD. Vis dėlto yra priešingai - kino teatruose rodomų filmų juostos yra didelio formato, sveria keliasdešimt kilogramų. Saugus ir atsakingas jų pervežimas yra itin svarbus.

Rhenus“ grupė yra viena iš Europos logistikos kompanijų lyderių, kurios metinė apyvarta -3,3 mlrd. EUR. Kompanija turi daugiau kaip 15.000 darbuotojų ir 230 atstovybių. „Rhenus Logistics“ verslo sritys: logistikos paslaugos pagal rangos sutartis (contract logistics), krovinių logistika, uosto logistika ir visuomeninis transportas.