Į pradžią
 • Interviu su filmo „Bananaz“ režisieriumi Ceri Levy
  2008-09-30
  „Bananaz“ parodys jums vieną iš geriausių kūrybinio bendradarbiavimo pavyzdžių. Pirmą kartą prasiveria virtuali grupės „Gorrilaz“ uždanga, ir žiūrovai pamato tikrąjį Jamie'io Hewletto ir Damono Albarno kūrybos vaisių: darbą, kuris virto piešiniais, animacija, muzika, balsais. Pasak vieno radijo žurnalisto, „tai paralelinė visata - šie vaikinai nėra grupėje, tačiau jie pažįsta toje grupėje esančius animacinius veikėjus.“
 • Talentų medžioklė
  2008-09-28
  Tarptautinis Kauno kino festivalis'08 kartu su G.erų naujienų apie kultūrą portalu "G taškas" ieško kino kritiko, kuriam galėtų atiduoti akreditaciją į festivalio filmus.
 • Vytautas Kernagis: Visada greta kino... (1983-ųjų interviu)
  2008-09-28
  Pradžioje bijojau savo balso. Jis skambėjo svetimai, tembras buvo nepažįstamas. Žymiai malonesnį įspūdį paliko pirmasis honoraras (ledai, karamelės...). Jau vien todėl dubliavau noriai, baigęs darbą, laukdavau naujų pasiūlymų. O jų būdavo daug „paskolinau“ savo balsą Čigonui iš „Nesugaunamųjų keršytojų“, filmų „Išgyvensim iki pirmadienio“, „Čiapajaus ereliukai“ herojams... Tais laikais į lietuvių kalbą buvo dubliuojama labai daug filmų, ypač vaikiškų.
 • Vudžio Aleno ir kitų kino istorijos bus sekamos Kaune
  2008-09-27
  Po dviejų savaičių prasidėsiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) Lietuvos žiūrovams pristatys daugelio mylimo režisieriaus Vudžio Aleno naujausią kino žvaigždžių kupiną filmą “Viki, Kristina, Barselona“, Styvo Buscemi'o režisuotą „Interviu“ su Sienna Miller ir kitus dėmesio vertus filmus.
 • Kauno kino festivalyje - kinas pagal Vytautą Kernagį
  2008-09-23
  Spalį vyksiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) lietuviško kino programą šiais metais skiria maestro Vytautui Kernagiui atminti. Programoje, pavadintoje "Šimtas pavasarių", žiūrovai turės galimybę išvysti filmus, kuriuose V.Kernagis vaidino ir tuos, kuriuose skamba jo muzika ir dainos.
 • « 1 2 3 4 5 6 »