Į pradžią
 • Kauno kino festivalio atidaryme - serbų kino talentas
  2008-10-06
  Nekantrumu virpa laikinosios sostinės kino mėgėjų širdys, nes jau šią savaitę, spalio 9 dieną Kaune prasidės antrasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Vis ryškiau matomas spalvotas atvykstančio kino traukinio dūmas, kviečia kino šventę pradėti kartu su pirmuoju Kauno kino festivalio svečiu, kino režisieriumi Stefanu Arsenijevičiumi.
 • Bilietai jau parduodami!
  2008-10-05
  Informuojame, kad bilietai į festivalio filmus jau parduodami.

  Bilietus į seansus Forum Cinemas salėse galima įsigyti šio kino teatro kasose, į seansus Kauno valstybiniame dramos teatre - teatro kasoje, „Tiketa“ prekybos vietose ir internetu (sekdami nuorodomis mūsų svetainėje), o į Vilniaus „Skalvijos“ seansus - šiame kino centre.

  Paskubėkite įsigyti bilietus į filmus, kurie bus rodomi tik pirmąjį savaitgalį ir tik Kaune: "Meilė ir kiti nusikaltimai", "Lornos tylėjimas", "Roskildė".
 • Jamie Babbit, filmo „Papukų komitetas“ režisierė
  2008-10-04
  „Papukų komitetas“ - istorija apie tai, kaip merginos politinė sąmonė transformuojasi į politinį ekstremizmą. Anna - jauna, nieko bendro su politika neturinti, neseniai išsiskyrusi su savo drauge ir išmesta iš koledžo plastinės chirurgijos klinikos priimamojo darbuotoja. Vieną naktį Anna sutinka Sadie - feministę-radikalę, partizaninio judėjimo „Clits in Action“(CIA) narę. Sužavėta šios merginos flirto, Anna yra įviliojama į grupuotę ir galiausiai, pranokusi lyderius, pati veda CIA į pačius radikaliausius žygius.
 • Kaune savo filmus pristatys debiutuojantys režisieriai
  2008-10-02
  Po savaitės įvyksiančiame Tarptautinio Kauno kino festivalio atidaryme savo filmą "Meilė ir kiti nusikaltimai" asmeniškai pristatys jaunas, tačiau jau ne vieną kino apdovanojimą pelnęs Serbijos režisierius Stefan Arsenijevic. Pirmą festivalio savaitgalį Kaune svečiuosis ir režisierius iš Airijos, garsus fotografas Perry Ogdenas, Lietuvos žiūrovams pristatysiantis savo debiutinį filmą "Keliautoja".
 • Speciali filmų apie traukinius programa - Kauno kino festivalyje
  2008-09-30
  Šių metų Tarptautinio Kauno kino festivalio (TKKF) šūkis „Traukinys nelaukia!“ kviečia žiūrovus ne tik suspėti į trumpai pasisvečiuosiantį gero kino traukinį, bet ir geriau susipažinti su magišku kino simboliu tapusiais traukiniais. Spalio 9-20 dienomis Kauno ir Vilniaus kino teatruose vyksiančiame festivalyje bus pristatoma speciali tam skirta programa “Traukinių laikas“.
 • « 1 2 3 4 5 6 »