Į pradžią
 • Su žiūrovais susitinka režisierius Perry Ogden
  2008-10-13
  Sekmadienį su žiūrovais susitiko režisierius iš Airijos Perry Ogden, pristatęs savo filmą "Keliautoja". Režisierius savo filmo peržiūroje dalyvaus ir atsakys į žiūrovų klausimus ir šiandien 19 valandą Forum Cinemas 2 salėje.
 • Kauno kino festivalyje - filmo apie skaudžią Lietuvos istorijos pamoką premjera
  2008-10-13
  Spalio 14 d., antradienį Kauno kino festivalyje - filmo Lietuvos pokario istorijos tema premjera. Po „Smogikų“ premjeros, vyksiančios Vytauto Didžiojo universiteto Menų galerijoje 101 (Laisvės al. 53), bus surengta diskusija, kurioje dalyvaus filmo režisierius švedas Jonas Ohmanas ir Lietuvos istorikai.
 • Kauno kino festivalyje - įvairiaspalvis muzikos legendų pasaulis
  2008-10-12
  Kauno kino festivalio programos dalis “Muzika keičianti pasaulį“ šiais metais ypač dosni dokumentinių filmų mėgėjams. Tai pasakojimai apie skirtingus muzikos reiškinius bei asmenybes, kurie vieniems primins pamėgtus atlikėjus, o kitus supažindins su muzikos reiškiniais ir užkrės neišgydomu kokybiškos muzikos virusu.
 • Kauno kino festivalyje savo filmą pristatys garsus fotografas Perry Ogden
  2008-10-11
  Ketvirtadienį Kaune prasidėjusiame antrajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pirmą kartą Lietuvoje atskiroje programoje pristatomas naujasis Airijos kinas. Bendradarbiaudami su Airijos kino valdyba bei Airijos ambasada Lietuvoje, festivalio rengėjai pristato kino mėgėjams pastarojo dešimtmečio airių kino panoramą.
 • Festivalio dienoraštis: spalio 9 - festivalis atidarytas
  2008-10-11
  Visų pirma kviečiame sekti Ore.lt ir G-taškas apžvalgininkų įspūdžius iš festivalio. Štai pirmieji:

 • « 1 2 3 4 5 6 »