Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_589

Viki, Kristina, Barselona

Vicky Cristina Barcelona
Režisierius: Woody Allen

Ispanija, JAV, 2008, 96 min., romantinė komedija
Pastaraisiais metais Woody Allenas kuria Europoje ir šį kūrybos etapą galima pavadinti režisieriaus karjeros pakilimu. Filmo „Manhetenas“ fonas buvo Niujorkas, o romantiški Viki ir Kristinos nuotykiai rutuliojasi žavingoje Barselonoje. Filme „Viki, Kristina, Barselona“ vaidina tokios žvaigždės kaip Penelope Cruz, Javieras Bardemas ir W. Alleno mylimiausioji blondinė Scarlett Johansson.

Amerikietės merginos Viki ir Kristina keliauja atostogų į Barseloną. Čia jos sutinka ekstravagantišką ispaną menininką (Javier Bardem) ir jo gražuolę išprotėjusią buvusią žmoną (Penelope Cruz). Viki (Rebecca Hall) - labai griežtos moralės ir rengiasi tekėti, o Kristina (Scarlett Johansson) – laisvos sielos mergina, linkusi į seksualinius nuotykius. Veikėjai įsivelia į romantiškus nuotykius – juokingus arba šiurpius, priklausomai nuo jūsų požiūrio. Neabejotina viena – to pasekmės tegali būti chaotiškos.

„Viki, Kristina, Barselona“ premjera įvyko 2008 m. Kanų kino festivalio metu, o Lietuvoje šis filmas pirmą kartą bus parodytas Tarptautiniame Kauno kino festivalyje.
Programos dalis: Pasakojimai

Scenarijus: Woody Allen

Operatorius: Javier Aguirresarobe

Prodiuseris: Letty Aronson, Stepen Tenenbaum, Gareth Wiley

Vaidina: Penelope Cruz, Javier Bardem, Scarlett Johansson