Į pradžią
repository_misc/movies/sfile_463

Skotas Volkeris: trisdešimtojo amžiaus žmogus

Scott Walker - a 30th Century Man
Režisierius: Stephen Kijak

Didžioji Britanija, 2006 m., 95 min., dokumentinis, liet. subt.
Daugiau nei 40 metų trunkanti išskirtinė amerikiečio Scott‘o Walker‘io karjera atnešė muzikantui ne tik gariausios pop žvaigždės Jungtinėje Karalystėje titulą, bet ir paslaptingo atsiskyrėlio reputaciją. David’as Bowie, Jarvis Cooker’is (Pulp vokalistas), Radiohead, Johnny Marr’as (The Smiths gitaristas) filme aptaria Scott’o Walker’io įtaką jų muzikai.

Sulaukęs 63 metų, po dešimties metų tylos, pasirodęs mistiškasis paauglių stabas Scott’as Walker’is išleidžia įžūliausią ir labiausiai šokiruojantį albumą “The Drifft”. Šis filmas yra vienas gerbiamiausių ir nekompromisiškiausių figūrų šiandienos muzikos pasaulyje kūrybinio kelio (ir balso) pagarbinimas. „Skotas Volkeris: trisdešimto amžiaus žmogus” suteikia galimybę pažvelgti į keisčiausią kada nors matytą albumo įrašymo procesą.
Skotas Volkeris: trisdešimto amžiaus žmogus yra kupinas vizualinių ir struktūrinių naujovių, tai neįprastas roko dokumentikos istorijoje filmas, kuris yra ne vien pažintis su muzikos pasaulio legenda, bet ir įtraukianti kūrybinio proceso stebėjimo - bei ko ne dalyvavimo jame - patirtis.
Programos dalis: Muzika, keičianti pasaulį

Operatorius: Grant Gee

Muzika: Scott Walker

Prodiuseris: Mia Bays

Vaidina: Damon Albarn
David Bowie
Jarvis Cocker
Brian Eno
Sting
Scott Walker
Jonny Greenwood