Į pradžią
 • Kino erdvės // Sakramentas
  2019-09-18
  Kauno architektūros festivalis ir Tarptautinis Kauno kino festivalis sujungė jėgas norėdami sukurti nepamirštamą architektūros ir kino šventę. Unikalioje Sakramentas erdvėje lankytojų lauks specialiai renginiui paruošta ekskursija, kino peržiūra ir diskusija.
 • Miestas renkasi kine: pristatoma Kauno kino festivalio programa
  2019-09-20
  „Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu į kino sales ir kitas kino erdves kviečia rugsėjo 26 - spalio 27 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose vyksiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis, kurio programoje šiais metais kaip niekad gausu pačių garsiausių ir įdomiausių pastarųjų metų filmų, jau spėjusių sužavėti Berlinalės, Kanų bei Sandanso kino festivalių žiūrovus.
 • Kauno kino festivalio dėmesys - miesto simboliams
  2019-09-13
  „Miestas renkasi kine“ – tokiu šūkiu prisistato 12-asis Tarptautinis Kauno kino festivalis, šiemet, kaip ir pernai, vaizdinės komunikacijos kūrimą patikėjęs dizainerių Igno Paškausko ir Luko Dryžo komandai. Ryškiomis spalvomis ir miestiečiams bei miesto svečiams gerai atpažįstamais akcentais – Sėjėju, Maironiu ir Žmogumi – autoriai kviečia spalvingą rudenį sutikti kine.
 • Skelbiamas 12-ojo Kauno kino festivalio atidarymo filmas
  2019-09-05
  Kauno kino festivalio atidaryme išvysime Kanuose apdovanotą filmą „Turbūt tai rojus“.

  Tarptautinis Kauno kino festivalis rugsėjo 26 d. – spalio 6 d. dvyliktą kartą grįžta su kruopščiai atrinkta programa, kurioje šįmet kaip niekad gausu tarptautinės kino bendruomenės pripažintų filmų. Festivalio atidarymas Kaune įvyks rugsėjo 26 d. 19 val. Kauno kultūros centre.
 • TKKF Kino klubas kviečia į nemokamą kino seansą
  2019-07-29
  Tarptautinis Kauno kino festivalis paskutinį vasaros mėnesį, rugpjūčio 1 d., pradeda naująjį Kino klubo sezoną ir kviečia į nemokamą lenkų režisierių Joannos Kos-Krauze ir Krzysztofo Krauze vaidybinį filmą „Papuša“.