Į pradžią

Naujienos

 • Interviu su turkų režisieriumi N. B. Ceylanu: „Nors mano žodis paskutinis, perkalbėti gali žmona“
  2015 vasario 6d.
  Pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (Kış Uykusu, 2014). Šiemet auksine Kanų palmės šakele apdovanotas filmas pasakoja apie buvusį aktorių ir šiuo metu centrinėje Anatolijoje gyvenantį viešbučio savininką Aydiną, išgyvenantį egzistencinę bei kūrybinę krizę. Kino kritikai filmą vadina „visiškai užvaldančiu dėmesį, pasižyminčiu ypatinga vaidyba“ („Indiewire“), „kerinčiu filmu“ („The Guardian“), „įtraukiančiu ir užburiančiu opusu“ („Variety“).
 • Filmas, kuriame vaidino 200 šunų iš prieglaudos, ragina priglausti paliktus gyvūnus
  2015 vasario 4d.
  Vengrų režisieriaus Kornélio Mundruczó filmas „Baltas dievas“ (Fehér isten, 2014) išgarsėjo ne tik tuo, kad pernai Tarptautiniame Kanų kino festivalyje (Prancūzija) buvo apdovanotas „Ypatingo žvilgsnio“ prizu, bet ir tuo, kad visi jame vaidinantys 200 šunų buvo paimti iš gyvūnų prieglaudos. Kartu su nuo sausio 30 d. iki pat kovo pradžios Lietuvos kino teatruose rodomu filmu „Baltas dievas“ vyksta socialinė akcija „Pažvelk į akis“, raginanti priglausti beglobį gyvūną.
 • Kanuose dvigubai pagerbtą filmą „Žiemos miegas“ galės išvysti ir Lietuvos žiūrovai
  2015 sausio 31d.
  Peizažas kaip mėnulyje, atšiaurus oras ir dramaturgija, kurios pavydėtų pats Antonas Čechovas, jei tik būtų gyvas ir žiūrėtų kiną. Būtent toks yra režisieriaus Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (angl. Winter Sleep, 2014), pernai įvertintas Kanuose (Prancūzija). Jį netrukus galės išvysti ir Lietuvos kino žiūrovai. Trys išankstiniai filmo seansai įvyks jau šį savaitgalį Kauno kino teatre „Romuvoje“. Vėliau „Žiemos miegas“ keliaus į Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio kino sales.
 • Pažvelgti gyvūnui į akis ekrane ir suteikti namus realybėje
  2015 sausio 28d.
  Jau nuo penktadienio, sausio 30 d., Lietuvos kino teatruose pradeda suktis pernai Kanų kino festivalyje „Ypatingo žvilgsnio“ prizu apdovanotas „Baltas dievas“ (Fehér isten, 2014). Lietuvoje Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatytas vengrų jaunosios kartos režisieriaus Kornélio Mundruczó filmas kviečia akistaton su išduotais šunimis. Kartu su filmu Lietuvoje startuoja ir socialinė akcija „Pažvelk į akis“, raginanti priglausti beglobį gyvūną.
 • Kauno kino festivalio žiūrovų simpatijas susižėrė  „Susitikimas“
  2014 spalio 10d.
  Paaiškėjo mėgstamiausi Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai. Pačiu žiūroviškiausiu išrinktas „Susitikimas“ (angl. Reunion, rež. Anna Odell, 2013). Auditorijai taip pat įsiminė ir šių metų Kanų kino festivalio (Prancūzija) laureatai: Nuri Bilge Ceylano filmas „Žiemos miegas“ (angl. Winter Sleep , 2014) ir „Stebuklai“ (Le meraviglie, rež. Alice Rohrwacher). Papildomi seansai Kaune vyks visą savaitgalį kino teatre „Romuva“ ir KTU Kultūros centre (Laisvės al.13).
 • 1 2 3 4 5 6 7 »

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS