Į pradžią
 • Trečiadienį festivalyje dar daugiau filmų ir renginių
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo, dar viena diena kupina rudens, sklidina kino. Šiandien mintis užvaldys kinotyros simpoziumas, šurmulinga Godard‘o „Vaizdų knyga“, įspūdžiai iš pabėgėlių stovyklų Berlyne ir Palestinoje. Širdį užplūs „Prieš parskrendant į Žemę“ gerumas, Emos Goldman ryžtas, trumpametražių filmų pranašystės ir poezija. Prisijungsi?
 • Kauno kino festivalyje – viešoji kinematografinė erdvė
  2018-09-25
  Kaune įsibėgėjo Tarptautinis Kauno kino festivalis. Jo programoje ne tik 53 dokumentiniai ir vaidybiniai filmai, tačiau ir kiti svarbūs kino renginiai. Kiečiame dalyvauti!
 • Antradienį Tarptautiniame Kauno kino festivalyje
  2018-09-25
  Festivalis įsibėgėjo - šiandien TKKF susitikimas su menininku, režisieriumi Deimantu Narkevičiumi, kelionė po egzotišką Jamaiką, turkiško kino įsiplieskimai, trumpametražių filmų godos ir kiti atradimai atidžiam žiūrovui.
 • Pirmadienis su Kauno kino festivalio filmais!
  2018-09-23
  Ne kiekviena savaitė prasideda kino festivaliu, bet jei prasideda – tai filosofiškai, įkvepiančiai ir su kino meistru Jean Luc Godard’u priešaky. Skaitykite, ką rodome!
 • Rugsėjo 23 d., sekmadienį, Kauno kino festivalis rodo
  2018-09-23
  Šiandien festivalyje svečiuojasi šiuolaikinė Hičkoko „Svaigulio“ versija, anarchistė Ema Goldman, palestinietiškas humoras, kelionė po Jamaiką, Hario Poterio prodiuserių filmas, trumpametražės vizijos ir kiti kinematografiniai atradimai turiningam sekmadieniui.
Atsispausdink festivalio programą Kaune